Магазин Антиквар 5 гривень
 
    
 

Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня

Нові надходження

2 гривні
2021р.5 гривень, 2020 рік.

     
Країна
Україна
Рік випуску
2020
Метал
Нейзильбер
Вага
16.54 г.
Діаметр
35 мм.
Ціна
90 грн.

Пам'ятна монета "Золочівський Замок"

Присвячена свідку історичних подій на теренах галицької землі, бастіонному замку-фортеці, збудованому в першій половині XVII ст., - Золочівському замку, який представляє неоголландський тип оборонних споруд. Розміщений на невисокому пагорбі, замок свого часу слугував як для оборони, так і для житла, тобто належить до пам'яток типу "palazzo in fortezzo". Оборонні споруди Золочівського замку - це вали, бастіони, надбрамна вежа, міст і равелін. Ренесансний ансамбль творять в'їзна вежа, Великий житловий та Китайський палаци, які є одним із небагатьох зразків східної архітектури на українських землях. Золочівський замок - музей-заповідник Львівської національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького і входить до туристичного маршруту "Золота підкова Львова".

Тираж: 40 000 шт.

КМ.5.

Аверс: угорі розміщено малий Державний Герб України, під яким напис УКРАЇНА; над гербом зазначено рік карбування монет 2020; праворуч і ліворуч на монеті зображено вежі, крізь які видно стилізовану панораму замку; унизу зазначено номінал - 5/ГРИВЕНЬ; унизу праворуч - логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України.

Реверс: зображено внутрішнє подвір'я замку - на передньому плані фонтан та скульптурна композиція трьох купідонів, на другому плані - Китайський палац, ліворуч від якого - статуя Нептуна, праворуч - статуя Афродіти; розміщено написи: ЗОЛОЧІВСЬКИЙ ЗАМОК (унизу півколом), XVIІ ст. (праворуч). 
НАЙКРАЩА СРІБНА МОНЕТА НБУ 2021р.
Всього голосів: 10
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+38 0732 235955  +38 0352 235955  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки