Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня


ГоловнаСтатті для колекціонерів→ В Америці дуже зацікавилися антикваріатом

В Америці дуже зацікавилися антикваріатом

Стрімке зростання попиту на твори мистецтва та антикваріат прогнозують у найближчій перспективі експерти провідних аукціонних домів Нью-Йорка. Про це повідомляють іноземні ЗМІ.

Упевненість у цьому їм додають підсумки останніх аукціонних продажів, каже провідний експерт Christie's Юссі Пілкканен. "На ринку відбувається різке пожвавлення," - заявив експерт журналістам.

Один з найбільших світових аукціонних будинків на поточному тижні провів торги шедеврами післявоєнного і сучасного мистецтва.

"Підсумки перевершили найсміливіші очікування - виторг сягнув 412 мільйонів доларів. Це був найкращий в нашій історії аукціон видатних робіт другої половини XX століття і теперішнього часу", - зазначив фахівець.

Наприклад, тривимірне полотно "короля поп-арту" Енді Ворхола (1928-1987) "Статуя свободи" було продано за 43,7 млн дол. Абстрактна картина без назви, автором якої є художник-експресіоніст Франц Клин (1910-1962), пішла з молотка за 40,4 мільйона доларів.

Пілкканен нагадав, що рекордним став і останній аукціон сучасного мистецтва Sotheby's. Виторг становив 375 мільйонів доларів.

"Відчувається величезний потенціал, що нагромадився у колекціонерів та інвесторів, - підкреслив експерт. - Під час проведення торгів у залах аукціонів відчувається величезний енергетичний заряд покупців, які борються за лоти".

Рекордні результати зафіксовані на аукціонах антикваріату і класичного мистецтва XVII-XIX століть. Підвищений попит, за даними експертів, мають предмети, що належать до американської, російської та китайської культури. Полотна відомих живописців йдуть з молотка за мільйони доларів. Ці суми "наздоганяють" раритети нумізматики та фалеристики, твори майстрів-ювелірів та унікальні вироби декоративно-прикладного мистецтва.

 

like.te.ua


 
НАЙКРАЩА СРІБНА МОНЕТА НБУ 2021р.
Всього голосів: 132
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+38 0732 235955  +38 0352 235955  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки